Zamówienia od Koraliczanki

Praktycznie wszystko co jest widoczne na koraliczanka.wordpress.com jest niepowtarzalnym i własnoręcznym wyrobem, którego nigdzie indziej znaleźć nie podobna. Wytwarzane jest to według ściśle spontanicznej receptury powstającej w odstępach nierównomiernych czasowo w moim  osobistym umyśle.

KORALIKI

Ceny koralików to 6zł lub 9zł, zależnie od poziomu skomplikowania i nakładu pracy (dotyczy tylko koralików z numeracją!)

Jako iż większość wykonywana jest na bieżąco, czas  realizacji jest różny, zależny od ilości, poziomu skomplikowania itp. Jestem w stanie wykonywać również koraliki według pomysłu nabywcy tj. jeśli macie pomysł na grafikę na koraliku wystarczy przesłać wzór lub opisać pomysł, następnie jeśli jest to tylko wykonalne, znajdzie się na Waszym własno-pomysłowym koraliku…

Cena takiego koralika na życzenie ustalana jest zależnie od wzoru.

Koraliki mają średnicę otworu ok 8mm i wys.15mm (wszystkie widoczne w galerii).

Każdy koralik jest drewniany i malowany farbami akrylowymi, ostatecznie pokrywany jest warstwą bezbarwnego lakieru.

Przyjmuję zamówienia powyżej 5 sztuk.

Koraliki gładkie nr 23. są w każdym kolorze jaki sobie można wymarzyć (prawie każdym,  nie ma kolorów: zamszowego, zgrzybiałego,  kolorowego, w barwach gulaszu, piernika itp.)

BIŻUTERIA

Biżuteria prezentowana na blogu również jest do nabycia.

Ceny są zależne od nakładu pracy oraz użytych materiałów, moje rękodzieła możecie znaleźć na aukcjach allegro.pl oraz Etsy.com,

informacje o aktualnie sprzedawanych produktach znajdziecie w zakładce „Aukcje”.

Jeśli aktualnie aukcje nie są aktywne, można zamawiać modele prezentowane na blogu mailowo.

PRZYDATNE INFORMACJE

Każdy z moich wyjątkowych wyrobów  może  być Wasz, aby nabyć  wystarczy napisać czym jesteście zainteresowani pod adres:

koraliczanka@gmail.com

gg: 1888835

Po skontaktowaniu się uzyskacie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania odnośnie ceny, przesyłki oraz czasu realizacji zamówienia.

Dla ułatwienia od razu nadmienię, że paczki wysyłane są listem poleconym priorytetowym, dzięki czemu dysponuję zawsze dowodem nadania wysyłki, natomiast klient dysponuje dowodem wpłaty na konto. Oczywiście na terenie Poznania możliwy odbiór osobisty.

2 thoughts on “Zamówienia od Koraliczanki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s